روایت دانشجوی ایرانی از زندگی در آمریکا؛

«چمدان‌های باز» به چاپ چهارم رسید

«چمدان‌های باز» به چاپ چهارم رسید
همزمان با سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، چاپ چهارم کتاب «چمدان‌های باز» نوشته‌ی سیدمحسن روحانی شامل روایت‌هایی از مهاجران در کشور آمریکا از سوی انتشارات جام جم روانه بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه خبری هنر مانا ،کتاب «چمدان‌های باز» شامل 65 روایت داستانی از زندگی مهاجران در کشور آمریکا است که با نثری روان و بن‌مایه‌های طنز به جنبه‌های متفاوت زندگی مهاجران در کشور آمریکا می‌پردازد. فراز و نشیب‌های مهاجرت و زندگی در کنار تفاوت‌های فرهنگی، اقتصادی و مذهبی از جمله مواردی است که در کتاب به آن اشاره شده است.
کتاب «چمدان‌های باز» که در کمتر از ۳ ماه به چاپ چهارم رسیده، اولین اثر سید محسن روحانی در حوزه ادبیات است. وی که دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه امام صادق (ع) است، تا مقطع پسا دکترا رشته حقوق تحریم‌های اقتصادی را در شهر نیویورک گذرانده و تاکنون آثار زیادی به زبان‌های فارسی و انگلیسی در این حوزه از این نویسنده منتشر شده است.
گفتنی است، چاپ چهارم کتاب «چمدان‌های باز» در 335 صفحه و با قیمت 95 هزار تومان از سوی انتشارات جام جم در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

 


لینک کوتاه https://honaremana.news/news/181909
خبرهای مرتبط
دیدگاه‌ها
در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.