حبیب احمد زاده مطرح کرد :

با ماهواره های ایلان ماسک طرح صیانت امکان پذیر نیست

با ماهواره های ایلان ماسک طرح صیانت امکان پذیر نیست
حبیب احمدزاده ؛ نویسنده ، کارگردان و مستندساز ، شب گذشته مهمان برنامه «آدم های خوب شهر» بود .

به گزارش پایگاه خبری هنر مانا ،حبیب احمدزاده ؛نویسنده، کارگردان و مستندساز، شب گذشته مهمان برنامه «آدم های خوب شهر» بود . او که در مقابل محمد سلوکی ؛مجری این برنامه نشسته بود در بخشی از صحبت‌هایش به طرح صیانت اشاره کرد و گفت: من به نظرم طرح صیانت خیلی واجب است اما نه به این شکل که میگویند . ما هیچ وقت نمیتوانیم مردم را کنترل کنیم چون الان که ایلان ماسک دارد روی ماهواره کار میکند درنتیجه اینترنت دیگر کابلی و قابل کنترل نخواهد بود . اگر آقایان کمی تفکرشان را به نفع کشور به کار ببندد و فقط به فکر ایجاد محدودیت نباشند کار را به فضای نخبگانی می‌سپارند تا صیانت واقعی اتفاق بیفتد.
در آن شرایط دیگر صیانت فقط برای بعضی چیزها نبود و مثلا در آن شرایط کسانی که دارند برای نظام هزینه سازی میکنند هم نمیتوانند دیگر پشت نظام قایم شوند حتی اگر برای نظام سودمند باشند! باید از آن پشت بیرون بیایند حتی اگر در سران سه قوه باشد .

او در ادامه گفت : با این شرایط مساوی بعد از یک مدتی مردم میفهمیدند که یک عده همراهشان هستند که راست و دروغ را به آنها نشان میدهند و با قدرتمندان برخورد میکنند و در آن شرایط اگر فضای مجازی دروغ میگفت دیگر مردم میفهمیدند و باج به شغال نمی‌دادند . در نتیجه طرح صیانت واقعی با محدودیت نیست با برخورد صحیح و واقعی و دیدن حقیقت است مثل قرنطینه دروغین نیست بلکه با واکسینه واقعی است .

احمدزاده در پایان این صحبت گفت: واکسینه واقعی هم این است که نماینده مجلس نیاید درباره ممنوعیت اپل صحبت کند بعد خودش اپل داشته باشد! مردم ما اتفاقا با اصل اقتصادی خیلی مشکل ندارند مشکلشان با تبعیض است اینکه یک کسی بخواهد حقوق انسانی شان را ببندد به خاطر اینکه حقیقت را نفهمد. اگر نظام متوجه بشود که مردم را درگیر کند و از پتانسیل آنها استفاده کند و به مردم اهل دل و فهم درباره جنگ فضای مجازی توضیح دهد تا آنها خودشان درباره فرهنگ دلشان بسوزد حتما به سمت صیانت درست پیش

 


لینک کوتاه https://honaremana.news/news/181881
خبرهای مرتبط
دیدگاه‌ها
در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.